Salda

UAB SALDA, jest europejskim liderem w dziedzinie produkcji i wdrażania urządzeń wentylacyjnych, z ponad 22-sto letnim doświadczeniem. Firma SALDA jest producentem szerokiej gamy urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, oraz pomp ciepła. W początkowym okresie UAB SALDA importowała większość sprzedawanych przez siebie urządzeń. Jednak dzięki ciężkiej pracy, wysoko wyspecjalizowanej kadrze inżynierskiej, oraz uporowi w dążeniu do rozwoju firmy, dzisiaj jest największym producentem urządzeń wentylacyjnych na terenie Państw Nadbałtyckich i jednym z największych na terenie Unii Europejskiej. UAB Salda obecnie eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów tj : Belgia, Szwajcaria, Rosja, Estonia, Łotwa, Białoruś, Ukraina, Polska, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Austria, Włochy, Bułgaria, Słowenia, Chorwacja, Rumunia, Węgry, Mołdawia, Holandia, Dania, Islandia, Turcja, Grecja, Francja, Irlandia, Hiszpania, Gruzja, Czechy jak i SAR i Wyspy Owcze.

„... Zawsze świeże powietrze“ to hasło popierające koncepcję naszej firmy. Odzwierciedla ono nasz główny cel - upewnienie się, że produkty Salda spełniają potrzeby klientów i zapewniają komfort. Wielokrotne doświadczenie pokazało, że dla naszych klientów, świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach jest warunkiem koniecznym, jeśli chcesz pracować produktywnie i czuć się dobrze. Niech będzie ... zawsze świeże powietrze!

Salda oferuje urządzenia wentylacyjne dla dużych inwestycji przemysłowych i zakładów produkcyjnych, biur, kawiarni, hoteli, jak również indywidualnych gospodarstw domowych. Dzisiaj podobnie jak wymagania dotyczące komfortu, rosną także wymagania dotyczące zużycia energii elektrycznej która jest coraz droższa - odpowiedzią na te problemy jest zastosowanie zaawansowanych rozwiązań wentylacyjnych takich jak centrale wyposażone w wymienniki ciepła pozwalające odzyskać nawet do 94% energii cieplnej z powietrza wywiewanego.

 

W ofercie firmy Salda:

-  Wentylatory kanałowe (rurowe) VKA, AKV i VKAS

- Wentylatory kanałowe prostokątne VKS, VKSA

- Wentylatory kanałowe VKO, VKSB

- Wentylatory kanałowe wytłumione AKU, KUB

- Wentylatory dachowe VSA

- Wentylatory dachowe VSV

- Akcesoria wentylatorów dachowych

- Wentylatory promieniowe VR

- Zabezpieczenia termiczne wentylatorów

- Regulatory wentylatorów

- Nagrzewnice elektryczne okrągłe EKA

- Nagrzewnice elektryczne prostokątne EKS

- Regulatory nagrzewnic elektrycznych

- Nagrzewnice i chłodnice wodne AVS, AVA, aparaty SAV

- Układy mieszające, zawory 3-drogowe i siłowniki do nagrzewnic wodnych

- Centrale wentylacyjne OTA

- Centrale wentylacyjne VEKA

- Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła RIS

- Centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła RIRS

- Filtry kanałowe FD, FDI, FDS

- Tłumiki kanałowe AKS, SKS

- Przepustnice kanałowe (na kanały okrągłe)

- Przepustnice kanałowe (na kanały prostokątne) SSK

- Siłowniki Gruner dla przepustnic

- Kratki wentylacyjne, siatki ochronne, klapy żaluzjowe

 

Cennik firmy Salda możliwy do uzyskania po wysłaniu zapytania na adres biuro@acovent.pl

W celu uzyskania atrakcyjnego rabatu skontaktuj się z doradcą techniczno handlowym

Partnerzy

Dofinansowanie